O nás

Vítáme Vás v naší chov. stanici nacházející se v Roztokách u Prahy. Bydlíme v rodinném domku s velkou zahradou. Po chovu německých ovčáků se věnujeme chovu nádherného plemene Flat Coated Retrievera, které nás uchvátilo svou elegancí a veselou milou povahou. Flati milují lidi i ostatní pejsky. Neustále vrtí ocasem a jsou pro každou lumpárnu. Zbytečně neštěkají.
Pokud se k nim chováme vlídně, avšak důsledně, jsou to poslušní a oddaní psi. Na procházce se drží pána (nevyběhne-li srnka před nosem).
Možná se divíte jménu naší chov. stanice. Všichni u nás doma jsou muzikanti a hudba je i naší profesí, proto – ze Strun.
Naše první chov. fena byla Cessye Chlupaté štěstí, zvaná KIRA, která zemřela v 7 letech a byla to fena, na kterou se nezapomíná! Byla naším přítelem a mámou krásných štěňat.

Kira 1. Kira 1. Kira 1. Kira 1. Kira 1. Kira 1.

Byla to nejoddanější kamarádka a po její smrti jsem už nechtěla jiného psa, ale po čtyřech měsících, kdy jsem byla úplně nemožná, jsem si pořídila fenu Amandu z Maxovského kapradí. Nejprve to bylo bláznivé štěně, ale stala se z ní krásná a milá pejsinka, kterou by člověk nedal za nic na světě.

Kira Kira Kira

Je pro každou lumpárnu, naši kočku Kočici Čičici toleruje, ale ráda ji prožene. Říkáme jí také KIRA, někdy Klučíček, Kirun nebo Pusinka. Pořád se směje a já se musím usmát taky - terapeut! Z jejího prvního vrhu jsme si nechali fenku Cessye, která je kopie mámy Kiry, jen trochu klidnější.

Cessye Cessye Cessye Cessye Cessye Cessye Cessye

Po Cessye tu zůstala fenka Era z vrhu E. Původně nejklidnější. Vyrostla z ní temperamentní fenka s hlavou po tátovi, která stále kouká do očí.

era era era era era

V roce 2010 nám přibyl do spoluvlastnictví hnědý pes Focus, chovný, se slavnými předky. Velmi milé povahy.

focus focus focus focus focus

Na podzim 2012 do naší CHS přichází krásná a nadějná fenka French Kiss z Mokré Hory - Lady.

lady lady lady lady lady lady lady lady
TOPlist